#ZemerLuana nga #LuanaVjollca çdo të diel, ora 21:00 në #TvKlan

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca

Kapitenë: Bes Kallaku & Olsi Bylyku
Të ftuar: Albërije Hadërgjonaj dhe Ermal Mamaqi
Këngëtar: Orgesa Zaimi & Olimpia Smajlaj.

Të tjerë: Eglein Laknori, Belinda Dragoti.

Follow “Zemër Luana”

Instagram https://www.instagram.com/zemerluana/
TikTok https://www.tiktok.com/@zemerluana
Facebook https://www.facebook.com/zemerluana

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/

Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Follow Tv Klan on TikTok: https://www.tiktok.com/@rtvklanofficial

source